Наградна екскурзија

27. јуна реализована је наградна екскурзија за ученике од 1. до 8. разреда који су остварили успех на такмичењима у текућој школској години, као и за њихове учитеље и наставнике. Ове године смо за одредиште изабрали Тршић, како би заједно провели дан уживајући у природи и прелепом амбијенту!27. јуна реализована је наградна екскурзија за ученике од 1. до 8. разреда који су остварили успех на такмичењима у текућој школској години, као и за њихове учитеље и наставнике. Ове године смо за одредиште изабрали Тршић, како би заједно провели дан уживајући у природи и прелепом амбијенту!27. јуна реализована је наградна екскурзија за ученике од 1. до 8. разреда који су остварили успех на такмичењима у текућој школској години, као и за њихове учитеље и наставнике. Ове године смо за одредиште изабрали Тршић, како би заједно провели дан уживајући у природи и прелепом амбијенту!