Екипа наше школе у финалу такмичења „Спортске игре младих“

У оквиру квалификација за „Спортске игре младих“, које организује Спортски савез Шабац, 15. априла у матичној школи одржано је школско такмичење у фудбалу. Ученици из ИО Табановић, Мачвански Причиновић и Шеварице чинили су једну екипу, док су друге две екипе формирали ученици из матичне школе и ИО Касарске ливаде. Победник квалификација у школи била је мешовита екипа из ИО Табановић, Мачванки Причиновић и Шеварице.
26. априла је у хали Зорка одржано такмичење између 12 школа са територије града, а екипа наше школе је остварила сјајан резултат и заједно са ОШ „Ната Јеличић“ ушла у финале такмичења, које ће бити одржано 29. маја у хали Зорка.
Честитамо нашој екипи на великом успеху који су остварили до сада и желимо им много среће у предстојећој финалној утакмици!