Улица хуманих Чивијаша

Данас је у пешачкој зони одржана манифестација "Улица хуманих Чивијаша", која се у Шапцу традиционално одржава на празник Врбицу.
Ученици виших разреда су вредно израђивали украсе и учествовали у хуманитарној продаји, заједно са наставницама ликовне културе Весном Станић и Наташом Недић, која је направила мноштво декоративних предмета од шперплоче. Велико ангажовање и допринос како у изради предмета, тако и у самој продаји дала су одељења 2/2, 3/2, 2/5, 4/5, 2/1 и 3/1 заједно са учитељицама Миленом Драгојевић, Снежаном Поповић, Тањом Савковић, Надом Лолић, Драганом Ђурић и Миленом Мањенчић. Свој допринос продајној изложби традиционално је дала и Мирјана Пакић, помоћник директора, као и наставница информатике Милица Јовић и библиотекарка Душица Шобић.
Поносни смо на наше ученике који су показали своју хуманост на делу, као и на родитеље и остале суграђане који су подржали ову манифестацију!  Прикупљени новац биће уплаћен у Градски фонд за лечење деце оболеле од ретких и тешких болести.