Најуспешнији ученици ОШ Вук Караџић у 2019. години

Списак нај ученика 2018/2019.

Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Цвијановић Максим 1/4 Република похвала математика „Кенгур“ Томић Ивица

 

Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Стојић Стефан 3/1 Општина 3. математика Петровић Весна

 

Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Алфировић Ана 3/2 Општина 3. математика Алфиревић Милка

 

Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Митровић Вук 4/1 Општина 3. математика Недељковић Горана

 

Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 3. математика Недељковић Горана

 

Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Република похвала математика „Архимедес“ Недељковић Горана

 

Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Дамјановић Катарина 5/2 Република 3. математика Доп. олимп. Јанковић Катарина

 

Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Ристић Борис 5/2 Република 3. математика Доп. олимп. Јанковић Катарина

 

Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Ђокић Николина 5/3 Округ 1. пливање Зоран Гајић
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Ивановић Софија 5/4 Општина 2. српски Вујаковић Слађана
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 3. српски Вујаковић Слађана
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Мањенчић Јана 5/5 Општина 1. српски Вујаковић Слађана
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 2. српски Вујаковић Слађана
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Којић Радован 5/5 Општина
Округ
3. српски Вујаковић Слађана
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 2. српски Вујаковић Слађана
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Жикић Анита 5/5 Округ 3. математика Обрадовић Марко
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Мојсиловић Вукашин 6/1 Општина 3. историја Матић Јасмина
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 3. историја Матић Јасмина
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Општина 1. српски Вуковић Весна
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 1. српски Вуковић Весна
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Ћирић Филип 6/1 Општина 3. српски Вуковић Весна
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Радосављевић Стева 6/1 Округ 1. атлетика Зоран Гајић
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Општина 2. КВИЗ Димитрић Милица
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Јокић Огњен 6/2 Округ 1. пливање Зоран Гајић
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Гајић Мартина 6/2 Округ 1. пливање Зоран Гајић
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Општина 2. КВИЗ Димитрић Милица
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Марковић Ива 6/2 Округ 1. пливање Зоран Гајић
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Муцић Ивона 6/2 Међуокруг 3. атлетика Зоран Гајић
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Ивановић Огњен 6/2 Општина 2. КВИЗ Димитрић Милица
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Новаковић Данило 6/3 Општина 1. српски Шуваковић Илинка
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Жикић Стефан 6/3 Општина 1. српски Шуваковић Илинка
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Делић Вукашин 7/2 Општина 3. хемија Мањенчић Зора
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Вуковић Вељко 7/2 Округ 1. пливање Гајић Зоран
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Општина 3. хемија Мањенчић Зора
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Општина 1. рецитовање Мркић Жарко
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Општина 2. КВИЗ Димитрић Милица
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Топаловић Данило 7/2 Општина 2. географија Манојловић Дејан
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 2. географија Гмизић Опачак Снежана
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Општина 2. КВИЗ Димитрић Милица
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Ђуровић Милан 7/2 Општина 2. КВИЗ Димитрић Милица
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Митровић Милица 7/2 Општина 2. КВИЗ Димитрић Милица
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Савић Исидора 7/2 Општина 2. КВИЗ Димитрић Милица
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Пајић Дијана 7/3 Општина 1. биологија Ђурић Бранислава
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Општина 1. српски Вуковић Весна
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 3. српски Вуковић Весна
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Маровић Анђела 7/3 Општина 2. српски Вуковић Весна
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 3. српски Вуковић Весна
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 1. пливање Гајић Зоран
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Ђокић Милина 7/3 Округ 1. пливање Гајић Зоран
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Исаиловић Сања 7/3 Округ 3. пливање Гајић Зоран
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Вукосављевић Милош 7/4 Општина 3. хемија Мањенчић Зора
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Томић Вукашин 7/4 Општина 3. хемија Мањенчић Зора
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Крстић Срећко 7/4 Општина 3. географија Манојловић Дејан
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Баћановић Михаило 7/4 Општина 3. географија Манојловић Дејан
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Ђурђевић Анђела 8/1 Општина 3. српски Гајић Јованка
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Радовановић Лука 8/1 Међуокруг 3. атлетика Зоран Гајић
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Јанковић Богдан 8/2 Општина 3. биологија Ђурић Бранислава
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Дамјановић Милош 8/2 Општина 3. математика Катић Аћим
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 3. математика Катић Аћим
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Република 2. математика „Кенгур“ Катић Аћим
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Општина 3. хемија Мањенчић Зора
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Филиповић Урош 8/2 Општина 3. географија Гмизић Опачак Снежана
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Општина 3. математика Катић Аћим
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 3. математика Катић Аћим
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Република 1. математика Доп. олимп. Катић Аћим
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Република 2. математика „Архимедес“ Катић Аћим
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Општина 3. физика Панић Борисав
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 2. физика Панић Борисав
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Лазић Урош 8/2 Округ 2. атлетика Гајић Зоран
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Ранђић Теодора 8/3 Општина 2. српски Мркић Жарко
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Округ 3. српски РЦТ Мркић Жарко
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Република 3. српски РЦТ Мркић Жарко
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Курајица Марија 8/3 Општина 3. српски Мркић Жарко
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Исаиловић Теодора 6/2 Округ 2. атлетика Гајић Зоран
Презиме и име ученика одељење ниво такмичења пласман предмет наставник
Хаџи Ениса 2/1 Република похвала математика „Кенгур“ Мањенчић Милена