Захвалнице

19. фебруара 2021. године стигле су Захвалнице за учешће у хуманитарној акцији “Кућа солидарности” у организацији Хуманитарне организације “Српска солидарност храном” Београд, у децембру 2019. године.

Акција је организована у периоду од 13 до 20.12.2019. године (школска 2019/2020. година). У акцији су учествовала следећа одељења: I/1, I/2, II/1, II/2, III/1, III/2, IV/1 ОШ „Вук Караџић“ Шабац; и издвојена одељења: од I до IV разреда Касарске Ливаде; од I до IV разреда Табановић, од I до IV разреда Шеварице и од V до VIII разреда Мачвански Причиновић. Прикупљали су слаткише за Божићне пакете, за другаре са Косова. Поред слаткиша ученици су правили за своје другаре и честитке са лепим жељама за предстојећу годину.

Учествовало је око 120 ученика. Њиховој акцији се придружило још и око 20 планинара ПСД „Цер“ Шабац.

Кородинатори Хуманитарне акције су биле: Снежана Поповић, професор разредне наставе и Снежана Шалаи Тибор, професор музичке културе.

Извештај приредио:
Снежана Шалаи Тибор, проф.муз.културе

Премошћавање дигиталног јаза у Србији за најугроженију децу
Чаробна интеркултурална мрежа пријатељства - Модул 4
Звуци мога краја - пројекат
Партнерство за праведно и квалитетно образовање