Позивамо вас на Фестивал науке

Као што сви знамо ову годину је обележила пандемија корона вируса и њоме узрокована дигитализација различитих аспеката рада и живота.

С тим у вези, овогодишњи Фестивал науке из безбедносних разлога, али и због праћења епидемиолошких мера, организује се у виду онлајн платформе фестивала.

Овом приликом вас позивамо да узмете учешће у овом догађају!

Целокупан припремљени садржај биће постављан на сајт фестивала науке http://www.festivalnauke.org/ од 17. - 20. децембра и након тога биће доступан годину дана, тј до наредног фестивала.

Искрено се надамо и дубоко верујемо да ће материјал бити од користи како наставницима тако и ученицима као допуна настави, али и прилика да се кроз интересантне мултимедијалне садржаје из области различитих наука, ученици забаве и науче нешто ново.

Желимо вам првенствено здравље, као и пуно успеха у дигиталном раду!