Светски дан планина

11. децембра 2020. године наши ученици у продуженом боравку, заједно са својом учитељицом Тањом Ђукић, обележили су Светски дан планина.

На часу су угостили Ану Павловић, која је дошла у име Агенције за туристичку промоцију „Верден – Цер“. Након првог дела часа, током којег је учитељица Тања у интеракцији са ученицима I, II, III и IV разреда кроз занимљиве садржаје говорила о значају планина, у другом делу часа ученици су се, кроз Анино излагање, мисаоно прошетали шумским стазама Цера, видели предивне пределе и упознали чуваре ове планине – виле и вилењаке!

На крају часа, ученици су уз помоћ ликовног стваралаштва представили планину Цер онако како су је доживели из Анине приче, уз обећање да ће у најскорије време посетити ову, нашем граду најближу, а самим тим и најбитнију, планину.

Часу је присуствовао и наш школски психолог, Данијела Рељић, која је својим присуством увеличала значај обележавања Светског дана планина.

Чаробна интеркултурална мрежа пријатељства - Модул 4
Звуци мога краја - пројекат
Партнерство за праведно и квалитетно образовање