Нове играчке за ученике у продуженом боравку

Јуче су у нашу школу, у оквиру пројекта “Партнерство за праведно и квалитетно образовање“, пристигле донације у виду играчака и дидактичког материјала који ће ученицима у нашем продуженом боравку омогућити брже, лакше и забавније учење.

Ученици су, у одличној атмосфери, уз нове играчке и своје учитеље, истраживали и учили забављајући се!

Пројекат је реализовао Центар за интерактивну педагогију ЦИП и Дечија фондација “Песталоци“ Pestalozzi Children’s Foundation, уз подршку Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије.

Под слоганом „Изградимо свет у коме деца могу срећно да живе“, пројекат подразумева равномеран упис деце из осетљивих група у основне школе, у циљу стварања једнаких услова за образовање и развој свих ученика.