Подељена срећа, два пута је већа

Од 5. до 11. октобра трајала је Дечја недеља, манифестација којој се сваке године посебно радујемо!

Под слоганом „Подељена срећа, два пута је већа“, реализовали смо много интересантних активности: ученици нижих разреда, како у матичној школи, тако и у издвојеним одељењима, размењивали су поруке пријатељства , представљали своје омиљене књиге, цртали су кредама по бетону и делили са другима своја осећања и расположења. Као и претходних година, подсетили смо се дечјих права и указали на њихов значај, а посебно смо се забавили током осликавања, украшавања и организовања изложбе заштитних маски!

Ученици који иду у продужени боравак, заједно са учитељицом Тањом Ђукић, осликали су полигон за игру у дворишту школе, а своју учионицу оплеменили су новим биљкама.

Поред наведених активности, реализовано је још много интересантних радионица, а надамо се да ћемо фотографијама успети бар мало да дочарамо атмосферу која је током ове недеље владала у нашој школи.