Онлине курсеви енглеског језика

Драги ђаци,

Обавештавамо Вас да смо поводом почетка нове школске године у сарадњи са компанијом ЛИНК гроуп обезбедили бесплатне онлине курсеве енглеског језика.

"ITAcademy" као део компаније "LINKgroup" овим курсевима пружа одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.

Ученици ОШ „Вук Караџић“ Шабац које су предложили наставници енглеског језика да бесплатно похађају онлине курс су:

• 1.Урош Рајић, 7/3
  • 2. Анђела Јекић, 7/5
  • 3. Јана Мањенчић, 7/5
  • 4. Јана Ђурић, 6/2
  • 5. Ружица Радосављевић, 7/1

Изабрани ученици ће добити поклон код са којим остварују право на бесплатан курс (након што добијени код унесете на страни пријаве, добићете на мејл сва потребна упутства за похађање изабраног онлине курса).

Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање знања енглеског језика, како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.