Шабачке зимске играрије

Група од 15 ученика петог и шестог разреда из основне школе „Вук Караџић“ Мачвански Причиновић учествовала је у радионицама, дана 11.2.2019., које је организовао ЦСУ Шабац од 10:00 до 15:00 сати. Једна група ученика је присуствовала радионици „Млади детективи“ , а друга група је била на музичкој радионици „Дечје песме“ – интерактивна музичка радионица, коју је водила Снежана Шалаи Тибор. На паузи ученици су ишли у обилазак цркве Цркве Свете Тројице. После паузе групе ученика су се замениле.

На музичкој радионици ученици су изводили дечје песме певањем, свирањем и прикладним кореографијама. У завршном делу су слушали музику и анализирали карактер слушаних композиција и смишљали покрете прикладне за њих. На крају радионице је организовано такмичење,квиз кога су играла три тима.

На фотографијама се може видети атмосфера.

Учесник у организацији, аутор и водитељ радионице:
Снежана Шалаи Тибор, проф.муз.култ.