Видовданске награде

27. и 28. јуна 2018. године најуспешнијим  ученицима  наше школе, у свечаној атмосфери, додељене су награде.

Додела награда за ученике VIII разреда организована је 27. јуна у Свечаној сали школе, а за ову прилику су наши мали матуранти припремили и презентације у којима су представили своја одељења и најлепше тренутке које су доживели током школовања. Награде су уручене  ученицима који су VIII разред завршили са одличним успехом, ученицима који су остварили успехе на такмичењима, носиоцима дипломе „ВукКараџић“, ученику генерације и спортисти генерације.

Друга свечаност одржана је на Видовдан, 28. јуна, када су додељене награде ученицима од I до VII разреда за остварене резултате на такмичењима свих нивоа.

Директор школе, Драгослав Павловић, честитао је награђеним ученицима, пожелео им много успеха и у наредној школској години и захвалио се у име целог колектива на томе што своју школу представљају у најбољем светлу.

Надамо се да ће наши ученици наставити да нижу овакве успехе, а школа ће их, као и сваке године, подржати и адекватно наградити.