Вести

Окружно такмичења из страних језика

Резултати Окружног такмичења из страних језика које је одржано данас у нашој школи.

Енглески језик

Ред.број

Шифра

Име и презиме

ученика

Ш к о л а

Предметни наставник

Број поена

Ранг ученика

 

I

(8/6)

II

(32/26)

III

(40/32)

1.

LONDON-10

Антонела Тешић

„Кадињача“, Лозница

Татјана Никодиновић

8

32

40

I

2.

LONDON-11

Теодора Глигорић

„Николај Велимировић“, Шабац

Јелена Поповић

7

31

38

I

3.

LONDON-14

Никола Огњеновић

„Јеврем Обреновић“, Шабац

Мирјана Лазић

7

29

36

II

4.

LONDON-22

Наталија Тошић

„Николај Велимировић“, Шабац

Јелена Поповић

8

28

36

II

5.

LONDON-16

Теодора Лазаревић

„Јанко Веселиновић“, Шабац

Верица Угриновић

8

28

36

II

6.

LONDON-02

Марија Радишић

„Боривоје Ж. Милојевић“, Крупањ

Марија Цветиновић

8

28

36

II

7.

LONDON-08

Катарина Живковић

„Николај Велимировић“, Шабац

Јелена Поповић

7

29

36

II

8.

LONDON-13

Катарина Малиновић

„Вук Караџић“, Шабац

Снежана Топузовић Митровић

8

28

36

II

9.

LONDON-18

Мина Мисаљевић

„Николај Велимировић“, Шабац

Јелена Поповић

8

27

35

II

10.

LONDON-09

Тамара Сакић

„Јанко Веселиновић“, Шабац

Ана Ситарица

7

28

35

II

11.

LONDON-19

Јелена Јездић

„Браћа Рибар“, Доња Борина

Милена Суботић

8

27

35

II

12.

LONDON-06

Теодора Мањенчић

„Вук Караџић“, Шабац

Снежана Топузовић Митровић

7

27

34

III

13.

LONDON-21

Ива Глишић

„Николај Велимировић“, Шабац

Јелена Поповић

7

27

34

III

14.

LONDON-20

Давид Марковић

„Кадињача“, Лозница

Светлана Бошковић

7

27

34

III

15.

LONDON-12

Максим Красавчић

„Свети Сава“, Липнички Шор

Јелена Никодиновић

5

29

34

/

16.

LONDON-27

Филип Поповић

„Доситеј Обрадовић“, Клупци

Радојка Ђурић

7

27

34

III

17.

LONDON-01

Анастасија Петковић

„Браћа Рибар“, Доња Борина

Милена Суботић

7

26

33

III

18.

LONDON-05

Милош Павловић

„Боривоје Ж. Милојевић“, Крупањ

Марија Цветиновић

6

27

33

III

19.

LONDON-04

Никола Мијаиловић

„Јеврем Обреновић“, Шабац

Мирјана Лазић

7

26

33

III

20.

LONDON-29

Ана Ћирић

„Вук Караџић“, Шабац

Снежана Топузовић Митровић

7

26

33

III

21.

LONDON-17

Филип Стевановић

„Анта Богићевић“, Лозница

Саша Премчевски

7

25

32

 

22.

LONDON-15

Вукашин Влаховић

„Јеврем Обреновић“, Шабац

Мирјана Лазић

8

23

31

 

23.

LONDON-25

Немања Маринковић

„Петар Враголић“, Љубовија

Јелена Јовановић

6

25

31

 

24.

LONDON-07

Милош Томић

„Бранко Радичевић“, М. Зворник

Татјана Липовац

6

24

30

 

25.

LONDON-23

Александар Петровић

„Стојан Новаковић“, Шабац

Јасмина Машић Судар

6

24

30

 

26.

LONDON-28

Анастасија Ивановић

„Бранко Радичевић“, М. Зворник

Татјана Липовац

6

23

29

 

27.

LONDON-03

Бојана Берић

„Вук Караџић“, Шабац

Снежана Топузовић Митровић

5

23

28

 

28.

LONDON-24

Анђела Лазић

„Мика Митровић“, Богатић

Магдалена Ердевички

6

22

28

 

29.

LONDON-26

Емилија Јевтић

„Петар Враголић“, Љубовија

Јелена Јовановић

6

21

27

 

Немачки језик

Ред.број

Шифра

Име и презиме

ученика

Ш к о л а

Предметни наставник

Број поена

Ранг ученика

 

I

(8/6)

II

(32/26)

III

(40/32)

1.

BERLIN - 03

Јелена Крстић

„Јанко Веселиновић“ Шабац

Мирјана Милошевски

 

8

28

36

II

2.

BERLIN - 02

Наташа Јовановић

„Мика Митровић“ Богатић

Драгана Ђуричић

 

8

22

30

/

3.

BERLIN - 05

Андреа Арнаутовић

„Јеврем Обреновић“ Шабац

 

Катарина Ивановић

8

22

30

/

4.

BERLIN - 0

Лазар Тејић

„Кадињача“ Лозница

 

Немања Трајиловић

8

19

27

/

5.

BERLIN - 01

Ана Ђенић

„Мића Станојловић“ Коцељева

Бојана Вукотић

 

6

18

24

/

6.

BERLIN - 07

Емилија Симоновић

„Мића Станојловић“ Коцељева

Бојана Вукотић

 

6

17

23

/

7.

BERLIN - 04

Јелена Ранковић

„Мића Станојловић“ Коцељева

Бојана Вукотић

 

7

14

21

/

СПЕЦИЈАЛНА КАТЕГОРИЈА

 

1.

BERLIN - 0

Stefanie Steinauer

„Мића Станојловић“ Коцељева

Бојана Вукотић

5

18,5

23,5

/

 

Руски језик

Ред.број

Шифра

Име и презиме

ученика

Ш к о л а

Предметни наставник

Број поена

Ранг ученика

 

I

(8/6)

II

(32/26)

III

(40/32)

1.

МОСКВА-01

Даниела Милошевић

 

„Јован Цвијић“ Дебрц

Марија Перић

7

26

33

III

2.

МОСКВА-05

Сања Павловић

„Петар Враголић“ Љубовија

Нада Павловић

 

8

22

30

/

3.

МОСКВА-03

Виолета Марковић

„Петар Враголић“ Љубовија

Нада Павловић

8

 

21

29

/

4.

МОСКВА-02

Драгана Васић

„Петар Враголић“ Љубовија

Тихомир Георгијев

8

 

15

23

/

5.

МОСКВА-0

Милица Давидовић

„Петар Враголић“ Љубовија

Вера Јаковљевић

/

 

/

/

/

Француски језик

Ред.број

Шифра

Име и презиме

ученика

Ш к о л а

Предметни наставник

Број поена

Ранг ученика

 

I

(8/6)

II

(32/26)

III

(40/32)

1.

 

PARIZ - 02

Теодора Севић

„Јован Цвијић“ Лозница

Катарина Павловић

5

20

25

/

2.

 

PARIZ - 01

Миа Адамовић

„Мајур“ Мајур

Соња Миловановић

2

16

18

/

План школе

План школе

Пројекти

Друга шанса

Акције

Заштита ученика од насиља
НТЦ радионице

Школски часопис

Часопис ОШ Вук Караџић : Шабац